fbpx

Wieczysta Kraków znowu zmieni szkoleniowca. Jest już poważny kandydat do zastąpienia Wojciecha Łobodzińskiego

Ten sezon miał zakończyć się awansem Wieczystej Kraków do II ligi, a wygląda na to, że tak się nie stanie. Fatalna w ostatnim czasie seria zespołu skończy się zwolnieniem kolejnego trenera.

Sezon 2022-2023 w roli trenera Wieczystej zaczął Franciszek Smuda. Już jesienią 2022 roku został zwolniony. Jego miejsce zajął Dariusz Marzec, ale też nie dotrwał do finiszu rozgrywek. 

Wiosną Marca zastąpił Wojciech Łobodziński. To pod wodzą byłego reprezentanta Polski, który z Miedzią Legnica jako szkoleniowiec awansował do PKO BP Ekstraklasy, Wieczysta miała przebić się do II ligi. Zadanie miało być o tyle łatwiejsze, że z rozgrywek wycofał się ŁKS Łagów, lider tabeli.

Ostatnie porażki z Wisłoką Dębica i Avią Świdnik oraz remisy z Koroną II Kielce i Wisłą Sandomierz spowodowały, że na 3 kolejki przed końcem krakowianie mają cztery punkty straty do Stali Stalowa Wola. 

W przypadku braku awansu w Wieczystej będziemy świadkami kolejnej zmiany szkoleniowca. Jak informuje serwis WP Sportowe Fakty nastą to po zakończeniu obecnego sezonu.

Głównym kandydatem do objęcia krakowskiego zespołu jest Adam Burek. 33-letni szkoleniowiec w tym sezonie poprowadził do awansu do II ligi Polonię Bytom. Pod jego wodzą drużyna z Górnego Śląska zapewniła sobie promocję na wyższy szczebel już na kilka kolejek przed końcem rozgrywek.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.