Absurdalny atak na Lewandowskiego i reprezentację Polski. „Czeka ich boska kara”

Po wygranej reprezentacji Polski 2:0 z Arabią Saudyjską na mistrzostwach świata w Katarze, absurdalnej wypowiedzi udzielił były bramkarz reprezentacji ZSRR – Anzor Kawazaszwili. Pochodzący z Gruzji 82-latek stwierdził, że Polacy trafili na mundial przypadkiem i zajęli miejsce, które powinno należeć do Rosji za co.… czeka ich boska kara.

W pierwszym meczu barażowym o prawo występu na mundialu reprezentacja Polski miała zmierzyć się z Rosją, która ostatecznie została wykluczona z rozgrywek po zbrojnej napaści wojsk Władimira Putina na Ukrainę, do której doszło 24 lutego.

Do tej pory wielu rosyjskich ekspertów i osób związanych z futbolem w tym kraju, nie może pogodzić się z decyzją władz światowej federacji.

słowa oburzenia wypowiedział ostatnio na łamach portalu „Match TV” były bramkarz ZSRR Anzor Kawazaszwili, atakując przy okazji reprezentację Polski i krytykując jej dotychczasową postawę na mundialu w Katarze.

– Polska jest dziś w sytuacji, w której nie będzie mogła pokazać swoich najlepszych cech. Nawet Lewandowski, który w pierwszym meczu wyglądał bardzo agresywnie, ale blado, nie będzie w stanie pomóc reprezentacji. Ogólnie rzecz biorąc, ta drużyna nie jest gotowa na mundial. Fakt jest taki, że Polacy absolutnie przypadkowo dostali się na turniej zamiast nas… Bóg ich za to ukarze – powiedział Anzor Kawazaszwili.

Fortuna 1 Liga (478) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.