Były dyrektor TVP Sport masakruje Fernando Santosa. „Stary, obleśny dziad”

Fernando Santos otrzyma ogromną premię za awans reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy. W mocnych słowach na temat byłego selekcjonera naszej kadry wypowiedział się Marek Szkolnikowski.

Santos prowadził reprezentację Polski w pierwszej części eliminacji do EURO 2024. Za jego krótkiej kadencji biało-czerwoni zdołali pokonać jedynie Albanię i Wyspy Owcze. Portugalczyk stracił pracę po niespełna ośmiu miesiącach. Miał jednak tak skonstruowaną umowę, że na jego konto wpłynie równowartość około 775 tysięcy złotych premii za awans na mistrzostwa Europy.

Bardzo krytycznie na temat portugalskiego trenera wypowiedział się Marek Szkolnikowski w programie “Stan Kadry” na antenie WeszłoTV. Były dyrektor TVP Sport nie miał litości dla Fernando Santosa.

– To taki polski minimalizm, jak już się decydujemy na zagranicznego trenera, to bierzemy gościa ze średniej półki. Polski Związek Piłki Nożnej ma dużo pieniędzy, stać nas na kozaka albo chociaż młodego faceta, co chce coś udowodnić – powiedział Szkolnikowski.

– A tak przyjechał do Polski Santos, przepraszam, że tak mówię – obleśny stary dziad. Rozmawiałem z nim w cztery oczy i było to dość nieprzyjemne. Nie dość, że walił fajami, to jeszcze miał problemy z higieną osobistą. Może nie wprost, ale mówili też o tym zawodnicy z naszej kadry. I jeszcze te jego miny – dodał były dyrektor TVP Sport.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.