Czytelnicy Galaktycznego komentują występy reprezentacji Polski na mundialu. „To jest tak troszkę jak góra lodowa”

Awans reprezentacji Polski do fazy pucharowej mundialu w Katarze przez większą część piłkarskiej społeczności nie został przyjęty jako sukces. Eksperci i setki tysięcy kibiców nie szczędzą słów krytyki za styl jaki prezentują podopieczni Czesława Michniewicza.

Czytelnicy Galaktycznego Futbolu, którzy obserwują mój fanpage na Facebooku poznali moje zdanie dotyczące hejtu wylewającego się na reprezentację Polski. Wpis, który zamieściłem w mediach społecznościowych, LINK TUTAJ wywołał wiele komentarzy. Zachęciłem również kibiców do przesyłania swoich przemyśleń, które z chęcią opublikuję. Dziś pierwsza wypowiedź z cyklu „Czytelnicy Galaktycznego komentują występy reprezentacji Polski na mundialu.”

Swoją opinię przekazała pani, która jednak prosiła, aby nie podawać jej danych osobowych. Wypowiedź poniżej:

„To jest tak troszkę jak góra lodowa. My widzimy tylko czubek. Widzimy piłkarzy, którzy być może nie wykazują się najlepszą grą. Te 20% całości widzimy. I na tej podstawie oceniamy.

Czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się co jest pod wodą? Czy może właśnie ktoś wychodzi na boisko z lekką kontuzją? Czy może czyjś organizm nie najlepiej funkcjonuje w tych warunkach klimatycznych? Czy może kogoś właśnie zżera adrenalina, bo to jego pierwszy mecz w mistrzostwach? Czy może komu właśnie przytrafiło się coś przykrego w rodzinie?
A może ktoś nie mógł dziś w nocy spać?

Summa summarum przegrywamy, ale idziemy dalej. Mamy w składzie światowej klasy piłkarzy i zasłużyliśmy w 100% na 1/8 finału. Na końcu nie liczy się jak kto grał, liczy się wynik. Czekam na przełomowy moment w polskiej reprezentacji, kiedy jak to specjaliści futbolu mówią, „jakimś cudem” pokonujemy Francję.

Ktoś ma już pomysł na kolejny hejt?”

*****

Zapraszam czytelników do wyrażania swoich opinii. Kontakt przez messenger Galaktycznego Futbolu, profil na Twitterze oraz mailowy galaktycznyfutbol@gmail.com.

Fortuna 1 Liga (478) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) transfery (344)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.