Ekstraklasa.org oraz LOTTO Fantasy z jednym loginem

Ekstraklasa SA rozwija funkcjonalności swoich aplikacji mobilnych i serwisów internetowych. Najciekawszym i najnowszym usprawnieniem jest wdrożenie tzw. single sign-on (SSO), czyli jednego loginu i hasła do wszystkich serwisów.

Dzięki temu fani PKO Bank Polski Ekstraklasy nie muszą już używać oddzielnych danych logowania do różnych ekstraklasowych aplikacji i witryn. Ligowa spółka wprowadza też ciekawe nowości w grze LOTTO Fantasy na sezon 2022/23.

Jednokrotne logowanie SSO obejmie na obecnym etapie trzy moduły: stronę Ekstraklasa.org, aplikację mobilną Ekstraklasa oraz grę LOTTO Fantasy.

 – Proces wprowadzenia SSO do serwisów Ekstraklasy zaplanowaliśmy ponad 1,5 roku temu. Dziś z początkiem nowego sezonu niezmiernie cieszymy się z udostępnienia tej możliwości logowania dla fanów naszych rozgrywek. Nasze zespoły IT wykonały fantastyczną pracę, aby wprowadzone usprawnienia uatrakcyjniły czas spędzany z rozgrywkami PKO Bank Polski Ekstraklasy. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zrobić kolejne ważne kroki w dalszym rozwoju obszarów digitalowych i w bezpośredniej komunikacji z naszymi odbiorcami – powiedział Marcin Mikucki, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie SA.

Poza modułem SSO nowości pojawią się także w grze Fantasy Ekstraklasa, której partnerem w sezonie 2022/23 będzie marka LOTTO. W nowej edycji po raz pierwszy pojawi się klasyfikacja klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. To ranking tworzony na podstawie osiągnięć 100 najlepszych menedżerów – graczy, którzy wybrali dany klub jako ulubiony. Wzrosną też ceny transferowe piłkarzy. Stawki zaczynają się od 0,7 mln za zawodnika (poprzednio 0,5 mln). Najdroższym zawodnikiem jest napastnik Rakowa – Ivi Lopez, za którego gracz musi wyłożyć 4,2 mln. Nowością będzie też dodatkowy punkt za obecność piłkarza w „jedenastce” każdej kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Źródło: Biuro Prasowe Ekstraklasa SA

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.