Jan Tomaszewski krytykuje reprezentację Polski po zwycięstwie z Ukrainą. „Jechali z nami jak chcieli”

Naczelny krytyk Jerzego Brzęczka i reprezentacji Polski znów zabrał głos. Jan Tomaszewski „przejechał” się po druzynie narodowej po zwycięskim meczu z Ukrainą.

Jan Tomaszewski w rozmowie z „WP Sportowe Fakty” stwierdził, że reprezentacja Polski nie zasłuzyła na wygraną. Wbił również po raz kolejny szpilę Piotrowi Zielińskiemu.

Wynik zdecydowanie lepszy niż gra – zwłaszcza do 60. minuty. Nie rozumiem, dlaczego Jurek Brzęczek przeszedł znowu na dwie „dziewiątki”. Szczególnie, że jedna z nich, a mam na myśli Milika, w ogóle nie gra w klubie. Piątek gra natomiast końcówki. Wstawienie w tym momencie Zielińskiego do pomocy, sprawiło, że oni jechali z nami jak chcieli w pierwszej połowie – powiedział legendarny bramkarz.

W 60. minucie, kiedy nastąpiła zmiana, gdy zszedł Milik, wszedł Moder, gra wyrównała się. Nie było gaf i błędów w defensywie. Zieliński jest stworzony do gry za Lewandowskim, czyli za „dziewiątką”. Milik i Piątek nie zdają w reprezentacji takiego testu na „drugiego Lewandowskiego”. Moim zdaniem warto byłoby spróbować Klimalę i Buksę. Milik to nie wiadomo, czy będzie w ogóle grał. Piątek teraz dostanie szansę, ale nie wiadomo, jak się będzie prezentował. W ataku Brzęczek powinien spróbować kogoś innego – podkreślił Tomaszewski.

Bardzo podobał mi się Płacheta. Był dynamiczny i jest tutaj zabezpieczenie na prawej stronie. Jeśli chodzi o obronę, to Bochniewicz popełnia indywidualne błędy. Już nawet nie mam na myśli rzutu karnego, gdy popełnił kardynalny błąd. Później grał bardzo niepewnie i zdecydowanie przegrywa walkę z Walukiewiczem. Skorupski wypadł bardzo dobrze – poza pierwszym strzałem, gdy wybił go przed siebie. Gumny grał dla mnie nieźle, ale nie było błysku. Sprawia wrażenie takiego sztywnego zawodnika. To taki piłkarz, który nie zawiedzie, ale też nie zaskoczy – podsumował „Tomek”.

Źródło: WP Sportowe Fakty

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.