Jan Tomaszewski zdecydowanie popiera PZPN ws. Jakuba Kwiatkowskiego

Po zwolnieniu Jakuba Kwiatkowskiego przez PZPN, w środowisku piłkarskim wrze. Ogromna większość ekspertów i kibiców nie zostawia suchej nitki na Cezarym Kuleszy, Michale Probierzu. Znaleźli się też tacy, którzy popierają decyzję władz piłkarskiej centrali. Należy do nich Jan Tomaszewski.

Przypomnę, że PZPN wydał lakoniczny komunikat, w którym poinformował, że decyzję o zwolnieniu Jakuba Kwiatkowskiego podjęli selekcjoner Michał Probierz i dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów Tomasz Kozłowski.

Zwolnienia byłego już team managera reprezentacji Polski nie krytykuje Jan Tomaszewski. Jego zdaniem argumentem za taką decyzją są wydarzenia z mistrzostwa świata, które zostały rozegrane w 2022 roku w Katarze.

– To jest zawsze przykra decyzja, ale wydaje mi się, że jest dobra – zaskoczył Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem”.

– Coś złego stało się przed mistrzostwami świata i podczas nich. Te wszystkie niedomówienia, które były po mistrzostwach, w dalszym ciągu istnieją. Były różnego rodzaju nieścisłości – jak wyglądało spotkanie z premierem, ile tych pieniędzy, po co, dlaczego? Tutaj pozostał niesmak. Do dnia dzisiejszego nie zostało to wyjaśnione – dodał były bramkarz.

– Musimy czekać na nowego rzecznika i jedziemy dalej. W drużynie narodowej rotacja była, jest i będzie – podsumował Tomaszewski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.