Marek Papszun nie chce mieć nic wspólnego z Kuleszą i PZPN-em

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki podał sensacyjne informacje o tym, że słabnie poparcie dla Cezarego Kuleszy wśród działaczy PZPN oraz klubów Ekstraklasy. Dziennikarz dodał też, że Marek Papszun nie chce mieć nic wspólnego z obecnymi włodarzami federacji.

Od czasu afery premiowej na mundialu w Katarze w grudniu 2022 roku, działalność PZPN można określić jako jedną wielką kompromitację. Skandal goni skandal, afera pogania aferę. Po zwolnieniu Jakuba Kwiatkowskiego z funkcji rzecznika federacji oraz team managera reprezentacji Polski, z szaf wypadają kolejne trupy.

To wszystko sprawia, że słabnie pozycja Cezarego Kuleszy w oczach działaczy. Szczegóły zdradził w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.

– Część zarządu, ludzi w PZPN i w polskiej piłce ma już dość tej kadencji. Nie wystarczy chwalenie się budżetem. W Jachrance dojdzie do spotkania klubów Ekstraklasy. Można usłyszeć, że Cezary Kulesza traci poparcie wśród baronów i ligi – przekazał dziennikarz Meczyki.pl.

– Marek Papszun nie chciał przyjąć zaproszenia do Szkoły Trenerów PZPN, bo nie chce mieć nic wspólnego z obecnymi władzami po tym, jak wyglądała rekrutacja na posadę selekcjonera. Czuł, że to od początku była farsa i przedstawienie. Taka sytuacja też pokazuje, w jakim miejscu jest PZPN – powiedział Włodarczyk.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.