Janusz Niedźwiedź o zwycięstwie Widzewa w derbach. “Po tym spotkaniu jest sporo pozytywów”

Widzew w sobotę pokonał w derbach ŁKS 1:0. Zwycięstwo na pewien czas z pewnością uspokoi sytuację wokół Janusza Niedźwiedzia, którego posada zdaniem wielu ekspertów jest mocno zagrożona nie jest mocna. Trener w wymownych słowach skomentował wynik derbów Łodzi.

Przed spotkaniem mówiło się o tym, że posada Janusza Niedźwiedzia wisi na włosku. Zwycięstwo w meczu z ŁKS-em pozwoli jednak uspokoić nieco nastroje w klubie. Szkoleniowiec przyznał, że był to bardzo udany występ jego drużyny.

– Byliśmy świadkami bardzo dobrego meczu. Derbowe spotkania często kończą się faulami i kartkami, mało jest w nich gry, a dzisiaj, oprócz energii, którą dali nam nasi kibice, a także tych wszystkich dodatkowych rzeczy, było dużo piłki. Dużo pięknych akcji, po których mogliśmy zdobyć kilka bramek więcej, ale nie możemy narzekać, bo liczy się przede wszystkim zwycięstwo. To był po prostu dobry mecz, dobry też w naszym wykonaniu. Byliśmy skonsolidowani, waleczni, byliśmy razem – stwierdził trener Widzewa

– Po tym spotkaniu jest sporo pozytywów. Dzisiaj się pocieszymy, ale ta radość będzie krótka, bo od jutra myślimy już tylko o naszym kolejnym zadaniu, które jest w piątek. Cieszymy się z tego zwycięstwa, a przede wszystkim z tego, że daliśmy dużo radości kibicom. Robimy to głównie dla nich. Ich wsparcie daje nam dodatkowego kopa – dodał.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.