Jerzy Dudek o największym atucie reprezentacji Polski

Jerzy Dudek ocenił aktualny stan reprezentacji Polski. Były bramkarz wskazał, gdzie znajduje się największy potencjał zespołu Czesława Michniewicza.

Wielu ekspertów wskazuje mankamenty w linii defensywnej reprezentacji Polski. Natomiast Jerzy Dudek zamierza szukać pozytywów i jest zachwycony siłą rażenia drużyny narodowej.

– Tu mamy bogactwo. I super, bo kiedyś była posucha, a teraz rywalizacja o miejsce w ataku wygląda naprawdę imponująco. Oprócz Roberta Lewandowskiego w świetnej formie jest też Arkadiusz Mili i Karol Świderski. Pozostali też nie zawodzą – przyznał Dudek w rozmowie z „Faktem”.

– Więcej zmartwień mamy w środku pola i obronie. Grzesiek Krychowiak niby gra, ale zaraz liga arabska kończy rozgrywki i już nie będzie regularnych występów. Do tego kilku kluczowych graczy jak Matty Cash czy Wojtek Szczęsny złapało urazy i trzeba mieć nadzieję, że już limit pecha został wyczerpany – dodał były bramkarz Liverpoolu.

Dudek jest dobrej myśli, jeśli chodzi o występ na mundialu w Katarze. Mimo tego, że reprezentacja Polski trafiła do silnej grupy, były golkiper optymistycznie patrzy w przyszłość.

– Grupa jest trudna, bo Argentyna jest w świetnej formie i wielu widzi w niej kandydata do tytułu mistrza świata, a i Meksyk to mocna drużyna. Stać nas jednak na to, by pograć w tym mundialu trochę więcej niż trzy spotkania – ocenił Dudek.

Źródło: Fakt

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.