Kamil Grosicki zdradził, co bramkarz Lecha Poznań powiedział do niego przed rzutem karnym (WIDEO)

Kamil Grosicki pod koniec pierwszej połowy meczu Lecha Poznań z Pogonią Szczecin wykorzystał rzut karny. W przerwie skrzydłowy Portowców w rozmowie z dziennikarzem „CANAL+ Sport” – Michałem Wodzińskim – zdradził, co tuż przed strzałem powiedział do niego Filip Bednarek, golkiper Kolejorza.

Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1. Autorem gola dla gości był Kamil Grosicki, który w doliczonym czasie gry pierwszej połowy wykorzystał rzut karny. Do Grosika tuż przed strzałem podszedł Filip Bednarek. Skrzydłowy w wywiadzie w przerwie zdradził, co golkiper Kolejorza do niego powiedział.

– Co mi powiedział Filip Bednarek chwilę przed uderzeniem? Powiedział mi, że wie, gdzie będę strzelał. Dlaczego takie wykończenie? Powiem szczerze, że przygotowywałem tę podcinkę już od dłuższego czasu. Nasi bramkarze o tym wiedzą – ujawnił Kamil Grosicki.

– Wydaje się, że spotkanie rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Miałem stuprocentową sytuację po świetnym podaniu Pontusa Almqvista, ale niestety nie wykorzystałem jej. Później oni też mieli swoje sytuacje, zdobyli bramkę, następnie naszym zawodnikom przytrafiły się kontuzje – dodał.

– Dante Stipica utrzymał nas przy życiu, dziękujemy mu za to. Udało się wyrównać przed przerwą i druga połowa na pewno będzie ciekawa – zakończył Grosik.