Kolejne transferowe hity Wieczystej? „Nie mogę za dużo zdradzić”

Wieczysta Kraków pozyskała dwa dni temu Thibaulta Moulina, byłego piłkarza Legii Warszawa. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec transferowych hitów 4-ligowego klubu.

Wieczysta Kraków po rundzie jesiennej jest liderem zachodniej grupy małopolskiej IV ligi. Drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę w siedemnastu meczach zdobyła 47 punktów. Zespół wygrał 15 spotkań i dwa zremisował. Bilans bramkowy 79-10.

Do krakowskiego klubu dołączają kolejni zawodnicy z ekstraklasowym doświadczeniem. Skład Wieczystej na papierze robi ogromne wrażenie. Kibice w Polsce z niecierpliwością czekają na awans podopiecznych Franciszka Smudy na centralny szczebel rozgrywek. Tutaj nastąpi prawdziwa weryfikacja dream teamu stworzonego przez Wojciecha Kwietnia.

Chcemy rok po roku awansować i jak najszybciej dostać się do ligi centralnej – mówi Sławomir Peszko.

Z wypowiedzi byłego reprezentanta Polski wynika, że już w niedługim czasie Wieczysta sprowadzi kolejnych graczy o głośnych nazwiskach.

– Nie mogę za dużo zdradzić, ale wielu piłkarzy jest w kręgu zainteresowań Wieczystej. Drużyna będzie rosła – twierdzi Peszko.

– To nie jest klub, który chce się zatrzymać – dodaje Radosław Majewski.

Pieniądze niewątpliwie odgrywają tu istotną rolę. Kolejni piłkarze, którzy trafiają do klubu Wojciecha Kwietnia, podkreślają, że Wieczysta Kraków potrafi przebić oferty zespołów z Ekstraklasy. Właściciel 4-ligowca przekonał już kilkunastu klasowych piłkarzy, by ci założyli koszulkę w żółto-czarnych barwach.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.