Kto za Bartłomieja Drągowskiego do Kataru? Następca jest już znany

Bramkarz reprezentacji Polski Bartłomiej Drągowski doznał groźnie wyglądającej kontuzji w niedzielnym meczu Serie A. Golkiper prawdopodobnie złamał nogę w kostce i na mundial w Katarze nie pojedzie. 

Selekcjoner reprezentacji Polski ma bardzo mało czasu na szukanie ewentualnego zastępstwa dla Drągowskiego.

– Spokojnie, cierpliwości. Nie zgłosiliśmy jeszcze kadry do FIFA. Czas na to mamy do poniedziałku, do godziny 19 – poinformował Jakub Kwiatkowski w rozmowie z WP SportoweFakty.

Pierwotnie, na 47-osobowej liście powołanych, wśród bramkarzy obok Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Skorupskiego oraz Bartłomieja Drągowskiego znaleźli się Kamil Grabara oraz Radosław Majecki, lecz w miniony czwartek zostali skreśleni przez Czesława Michniewicza. PZPN zakomunikował również, że dodatkowo do Kataru poleci Kacper Tobiasz. Zawodnik Legii Warszawa będzie jedynie trenował z reprezentacją jako członek polskiej delegacji na mistrzostwa świata.

Miejsce Drągowskiego zajmie Kamil Grabara. Poinformował o tym już rzecznik reprezentacji Polski, Jakub Kwiatkowski.

– Bartłomiej Drągowski z powodu kontuzji odniesionej podczas dzisiejszego meczu Spezii nie pojedzie na mundial. Jego miejsce w kadrze zajmie Kamil Grabara – napisał na Twitterze Kwiatkowski.

Fortuna 1 Liga (471) Jagiellonia Białystok (312) Lech Poznań (226) Legia Warszawa (548) PKO BP Ekstraklasa (1039) PZPN (425) reprezentacja Polski (924) Robert Lewandowski (182) transfery (333) Wieczysta Kraków (254)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.