Lekarz reprezentacji Polski przekazał najnowsze informacje ws. stanu zdrowia Bielika i Bereszyńskiego

Po meczu z Meksykiem poinformowano o urazach Bartosza Bereszyńskiego i Krystiana Bielika. Czesław Michniewicz zdradził, że obaj zmagają się z dolegliwościami. Kibiców reprezentacji Polski uspokoił jednak lekarz kadry – Jacek Jaroszewski.

Czesław Michniewicz po spotkaniu z Meksykiem przekazał mediom, że z urazami zmagają się Bartosz Bereszyński i Krystian Bielik. Obaj dobrze spisali się we wtorkowym spotkaniu, dlatego selekcjoner tuż po meczu mówił, że ich kontuzje sprawią, że jego plan może zostać wywrócony do góry nogami.

Pozytywne wiadomości na temat stanu zdrowia obu reprezentantów Polski przekazał w rozmowie z redakcją Sport.pl lekarz kadry – Jacek Jaroszewski. Jego zdaniem występ Bereszyńskiego i Bielika w spotkaniu z Arabią Saudyjską nie jest zagrożony. 

– Z Krystianem Bielikiem jest wszystko w porządku. A Bartosz Bereszyński narzeka na mięsień dwugłowy. Ale on także dojdzie do siebie do meczu z Arabią Saudyjską – stwierdził doktor Jaroszewski. 

Wszystko wskazuje zatem, że Czesław Michniewicz będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników na mecz z Arabią Saudyjską. Polacy rozegrają to spotkanie w sobotę o godzinie 14:00. Sześć godzin później w drugim meczu naszej grupy Argentyna zmierzy się z Meksykiem.

Fortuna 1 Liga (478) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) transfery (344)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.