Michał Probierz wraca do pracy w PKO BP Ekstraklasie

Według informacji przekazanych przez Piotra Wołosika, dziennikarza „Przeglądu Sportowego”, nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza będzie Michał Probierz. 

Były szkoleniowiec Cracovii w ciągu najbliższych dni podpisze umowę z klubem z Niecieczy.

Jesienią Bruk-Bet Termalicę prowadził Mariusz Lewandowski, który rozstał się z klubem pod koniec rundy. Podczas ostatniej kolejki ubiegłego roku zespół z Niecieczy poprowadził Waldemar Piątek, jeden z asystentów Lewandowskiego.

Michał Probierz w tym sezonie rozstał się z Cracovią po 14. kolejkach. Szkoleniowiec w ostatnich dniach był wymieniany jako jeden z kandydatów do objęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje jednak na to, że wróci do pracy w Ekstraklasie, jak informuje Piotr Wołosik.

Według naszych informacji nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza będzie Michał Probierz. Były szkoleniowiec Cracovii wkrótce podpisze umowę z klubem – napisał dziennikarz „PS”.

Zarząd Bruk-Bet Termalica Nieciecza oficjalnie potwierdził, że nowym szkoleniowcem „Słoni” został 49-letni Michał Probierz. 

Probierz swoją pracę szkoleniową jako pierwszy trener rozpoczynał w 2005 roku w Polonii Bytom. W kolejnych latach prowadził także: Widzew Łódź, Jagiellonię Białystok, ŁKS Łódź, Wisłę Kraków, GKS Bełchatów, Lechię Gdańsk, Cracovię oraz grecki Aris Saloniki. 

Na liście zdobytych trofeów posiada dwa Puchary Polski (z Cracovią i Jagiellonią Białystok) i dwa Superpuchary Polski (z Cracovią i Jagiellonią Białystok), a także srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski.

Źródło: Piotr Wołosik, Bruk-Bet Termalica Nieciecza

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.