Mundialowy konkurs Galaktycznego Futbolu z nagrodami ufundowanymi przez Flashscore

Galaktyczny Futbol we współpracy z Flashscore organizuje mundialowy konkurs. Zasady i zestaw do typowania znajdziecie poniżej.

W zabawie będziemy typować wyniki trzech meczów reprezentacji Polski w fazie grupowej oraz liczbę punktów, którą podopieczni Czesława Michniewicza zdobędą na tym etapie rywalizacji. Nagrody dla siedmiu najlepszych uczestników ufundował Flashscore, który jest głównym sponsorem mundialowego konkursu.

Wyniki, ciekawostki oraz statystyki mundialu w Katarze możecie znaleźć na stronie Flashscore.pl klikając TUTAJ

Zasady konkursu

– Typujemy wyniki meczów reprezentacji Polski podczas fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze oraz liczbę punktów, którą podopieczni Czesława Michniewicza zdobędą na tym etapie rywalizacji.

– 3 punkty za trafiony wynik. np. typujesz 3:1, a wynik meczu jest taki sam 3:1

– 1 punkt za wytypowanie prawidłowego rozstrzygnięcia (1, X, 2)

3 punkty za dokładną liczbę punktów zdobytych przez Polaków w meczach grupowych

W klasyfikacji końcowej w przypadku, gdy kilku graczy zdobędzie tyle samo punktów, wyższą lokatę zajmie uczestnik, który podczas całej zabawy wytypuje większą liczbę dokładnych wyników, następnie liczbę punktów zdobytych przez polski zespół. Gdy one również będą identyczne, o pozycji w konkursie zadecyduje losowanie.

Zestaw konkursowy

  1. Polska – Meksyk
  2. Polska – Arabia Saudyjska
  3. Polska – Argentyna
  4. Liczba punktów zdobytych przez Polaków w fazie grupowej

Wyniki typujemy do wtorku 22 listopada do godziny 17:00, tylko w komentarzach pod postem na Facebooku Galaktycznego Futbolu. Link TUTAJ

Flashcore.pl ufundował nagrody dla siedmiu najlepszych uczestników zabawy. Będą to m.in. bluzy, koszulki, ręczniki, torby, klapki, okulary. 

Zachęcam również do zainstalowania aplikacji Flashscore. Więcej informacji pod linkiem aplikacji https://www.flashscore.pl/mobile/.

Fortuna 1 Liga (467) Jagiellonia Białystok (305) Legia Warszawa (547) PKO BP Ekstraklasa (1028) PZPN (425) reprezentacja Polski (910) transfery (331) Wieczysta Kraków (251)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.