Nawałka apeluje o kolejną szansę dla Milika w reprezentacji. “Wielu chciałoby być na jego miejscu”

Arkadiusz Milik nie otrzymał powołania na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Adam Nawałka uważa, że mimo wszystko, napastnik Juventusu powinien otrzymać kolejną szansę.

W rozmowie z “WP Sportowe Fakty” Adam Nawałka doradza obecnemu selekcjonerowi, aby dał jeszcze jedną szansę Arkadiuszowi Milikowi. Piłkarz Juve nie znalazł się wśród powołanych na ostatnie zgrupowanie. Były selekcjoner uważa, że napastnik ma na tyle duże umiejętności, aby w dalszym ciągu być ważną częścią drużyny narodowej.

– A co do Arka – wielu napastników chciałoby być na jego miejscu i występować w takim zespole jak Juventus. Arek posiada umiejętności na najwyższym poziomie – jest dobry w grze kombinacyjnej, umie wykorzystać przestrzeń na boisku i przede wszystkim – największym atutem Arka jest strzał lewą nogą. Zastanawiam się, czy ma ktoś lepiej ułożoną lewą nogę w Polsce?

– Pamiętajmy, że Arek miał wiele kontuzji. Wiele razy nawet dobrze nie rozpoczął zgrupowania, a już jechał do domu. Zdrowy Arek jest bardzo przydatny, nawet jeżeli chodzi o wejście z ławki. Będąc trenerem drużyny przeciwnej, nie byłbym zadowolony, gdyby zawodnik o takiej jakości wchodził na boisko w 60. lub 70. minucie. Wcześniej Arek potrzebował stabilizacji jeżeli chodzi o regularną grę, ale teraz pokazuje w Juventusie, że robi różnicę po wejściu na boisko – powiedział Nawałka w rozmowie z “WP Sportowe Fakty”.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.