Nowe wieści z Kataru. Nie będzie wielkich zmian w składzie na mecz z Arabią Saudyjską

W spotkaniu z Arabią Saudyjską reprezentacja Polski ma zagrać wciąż z jednym napastnikiem, czwórką obrońców, ale z dwójką defensywnych pomocników. Bez Nicoli Zalewskiego i wiele wskazuje, że z Michałem Skórasiem albo Przemysławem Frankowskim. 

– Przecież wy znacie skład wcześniej ode mnie – powiedział na konferencji prasowej Czesław Michniewicz.

– Czy będą jakieś zmiany na mecz z Arabią? Pewnie dwie, może trzy. Zobaczymy. W każdym razie niewiele – dodał.

Selekcjoner martwił się o zdrowie Bartosza Bereszyńskiego. Boczny obrońca narzekał na problemy z mięśniem dwugłowym. Po spotkaniu z Meksykiem więcej odpoczywał niż trenował, ale na mecz z Arabią – jak zapewnił w piątek doktor kadry Jacek Jaroszewski – ma być gotowy.

To z pewnością oznacza, że w sobotę linia obrony powinno pozostać bez zmian: Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior i Bereszyński. Do przetasowań dojdzie za to w drugiej linii. Selekcjoner chce wrócić do sprawdzonego systemu z dwójką cofniętych środkowych pomocników. Będą nimi Grzegorz Krychowiak i Krystian Bielik, który w meczu z Meksykiem pojawił się na boisku po przerwie, kiedy zmienił Zalewskiego.

Tak ma wyglądać skład reprezentacji Polski w meczu z Arabią Saudyjską:

Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak – Michał Skóraś (Przemysław Frankowski/Sebastian Szymański), Piotr Zieliński, Jakub Kamiński – Robert Lewandowski.

Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (324) Lech Poznań (229) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) transfery (344) Wieczysta Kraków (260)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.