Wysokie zwycięstwo LZS-u Krynki. Gol Macieja Jurczeni z rzutu wolnego ozdobą spotkania (Wideo)

„Twierdza Krynki” wciąż niezdobyta. Miejscowy LZS odniósł kolejne zwycięstwo na własnym boisku, tym razem pokonując 6:0 Jasion Jasionówka.

LZS Krynki odniósł wysokie zwycięstwo w meczu 13. kolejki podlaskiej klasy okręgowej. Na własnym boisku podopieczni Jana Łotysza zdobyli w tym sezonie komplet punktów. Spotkanie z Jasionem Jasionówka zakończyło się szóstą wygraną gospodarzy w „Twierdzy Krynki”. Ozdobą tego pojedynku był gol Macieja Jurczeni z rzutu wolnego już w piątej minucie.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, jednak gra była daleka od oczekiwań. W szatni nie zabrakło mocnych słów, trener Łotysz „wstrząsnął” drużyną i w drugiej odsłonie przewaga jego podopiecznych nie podlegała dyskusji. Bohaterem tej części meczu był Piotr Sewastianowicz, który skompletował hatrrick.

Kolejne zwycięstwo stało się faktem. Zespół z Krynek plasuje się już na piątej pozycji w tabeli podlaskiej okręgówki.

Mecz, w którym punktów stracić zwyczajnie nie mogliśmy, okazał się trudniejszy niż mówi o tym wynik – jednym zdaniem podsumował mecz z Jasionem Kamil Jackiewicz, wiceprezes klubu z Krynek.

W kolejnym spotkaniu LZS zmierzy się na wyjeździe z Rudnią Zabłudów. Miejmy nadzieję, że przekazywane pocztą pantoflową informacje o przedwczesnym zakończeniu rozgrywek na Podlasiu, okażą się tylko pogłoskami.

LZS Krynki – Jasion Jasionówka 6:0 (1:0)

Bramki: Jurczenia 5′, Machłajewski 47′, Sewastianowicz 50′, 87′, 88′, Gdyszyński 84′.