Znany komentator rozczarowany kadrowiczem. „Chylę czoła za grę w Premier League, natomiast w kontekście reprezentacyjnym mamy z nim problem”

Mateusz Święcicki w programie Meczyki.pl na YouTube wypowiedział się na temat Matty’ego Casha. Dziennikarz „Eleven Sports” jest rozczarowany występami zawodnika Aston Viili w reprezentacji Polski.

W programie Meczyki.pl na YouTube zaproszeni eksperci dyskutowali na temat bry reprezentacji Polski w czwartkowym starciu z Wyspami Owczymi. Mateusz Święcicki poruszył poważny problem, jakim jest dyspozycja Matty’ego Casha w meczach kadry.

– To spotkanie utrzymało nas w przekonaniu, że mamy poważny problem z Mattym Cashem. Zastanawiam się, czy w ogóle Michał Probierz wie, o co chodzi – stwierdził znany dziennikarz.

– Oceniamy go wycinkowo, ale na jakiej podstawie mam wyciągać wnioski na temat jego gry, jak nie z meczów kadry? Chylę czoła za grę w Premier League i europejskich pucharach, natomiast w kontekście reprezentacyjnym to jest dla mnie duże rozczarowanie – podkreślił komentator „Eleven Sports”.

– Nie chcę demonizować, ale on potykał się o własne nogi. To był słaby mecz w jego wykonaniu. Nie można komplementować faceta, jeśli na te komplementy nie zasługuje. Czekam na spotkanie, które będzie jego legitymizacją w reprezentacji Polski. I może ten z Mołdawią takim będzie – zakończył Święcicki.

Dodam od siebie, że jestem wielkim fanem Matty’ego. Oglądam każdy mecz Aston Villi i Cash w klubowej koszulce jest innym zawodnikiem niż ten ze spotkań reprezentacji Polski. Oby tylko nie dołączył do szerokiego grona zawodników, którzy po założeniu trykotu z orzełkiem na piersi zapominali jak gra się w piłkę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.