Cezary Kulesza: Wiem, jakim składem „wyskoczymy”, ale nic nie powiem

Cezary Kulesza był gościem specjalnego studia Meczyków w Katarze. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej opowiedział o celach na nadchodzące mistrzostwa świata.

Tomasz Włodarczyków, dziennikarz Meczyków, po lądowaniu samolotu reprezentacji Polski w Katarze, przepytał Cezarego Kuleszę.

Prezes PZPN mówił m.in. o celach na rozpoczynający się w niedzielę mundial, a także zdradził, że zna skład jaki wybiegnie na boisko we wtorkowym meczu z Meksykiem.

– Przyjechaliśmy tutaj po wyjście z grupy. Każdy mecz jest dla nas bardzo ważny i będziemy grać o to, żeby zdobywać punkty i przejść dalej. To jest najważniejsze – stwierdził.

– Powiem nieskromnie, że też znam tę jedenastkę, bo z Czesławem przedyskutowaliśmy i wiem, jakim składem „wyskoczymy”, ale nic nie powiem – powiedział Cezary Kulesza.

Po meczu z Chile (1:0) Grzegorz Krychowiak zaapelował do kibiców, aby ci nie liczyli na ładną grę kadry. Jakie zdanie w tej sprawie ma Cezary Kulesza?

– Ja mam doświadczenie jako działacz i wiem, że ładna gra nie daje punktów. Nieraz ktoś kogoś pyta, chcesz ładnie grać, czy byle jak grać, a wygrać? Zawsze każdy bierze zwycięstwo. Po tygodniu, dwóch nikt nie będzie pamiętał o stylu gry, a wynik zostaje – rzekł prezes PZPN-u.

***

Źródło i foto: Meczyki

Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa PZPN reprezentacja Polski transfery Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.