Czesław Michniewicz na pierwszej konferencji prasowej w Katarze. “Jestem spokojny, bo wiem jakim składem dysponujemy”

W piątek odbyła się pierwsza konferencja prasowa Czesława Michniewicza w Katarze. Reprezentacja Polski zmagania na mistrzostwach świata rozpocznie 22 listopada od meczu z Meksykiem. Jak na razie trener biało-czerwonych nie odczuwa presji związanej z mundialem.

Selekcjoner został zapytany przede wszystkim o plan działania na najbliższe dni. Polacy już za cztery dni zmierzą się z Meksykiem, dlatego czasu na zaadoptowanie do skrajnie innych warunków, panujących w Katarze nie mieli zbyt wiele.

– Mamy świadomość, że mecz z Chile był raptem dwa dni temu. Tego czasu nie jest za wiele. Na dzisiaj zaplanowaliśmy trening, gdzie poszukamy intensywności. Popracujemy nad stałymi fragmentami gry. Jutro nad taktyką. Mamy świadomość, że zbyt wiele rzeczy w tak krótkim czasie nie uda się tu zrobić. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i będą brali udział w treningu – stwierdził selekcjoner.

– Pierwszy raz jadę na mistrzostwa świata, jest to dla mnie coś nowego. Jestem na razie spokojny, bo wiem jakim składem dysponujemy. Mam spokojną głowę, działamy według planu i staramy się nie wprowadzać nerwowej atmosfery – dodał.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na mundialu już w najbliższy wtorek. Rywalem będzie Meksyk. Początek spotkania o godzinie 17.

Fortuna 1 Liga (478) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.