Czesław Michniewicz przed meczem z Arabią Saudyjską: Chcielibyśmy zagrać widowiskowo, bo dużo się mówi, że gramy tylko na wynik

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz, w piątek odpowiadał na pytania dziennikarzy przed spotkaniem z Arabią Saudyjską na mistrzostwach świata w Katarze.

„Doskonale wiemy, jaki to mecz, jaka jest ranga, wiemy, o co gramy. Jesteśmy jednak wewnętrznie spokojni, nie ulegamy presji, mamy czyste głowy. Remis z Meksykiem nie przekreśla naszych szans, ale też nie wystarczy, by awansować, więc mamy świadomość, co nas czeka” – powiedział na oficjalnej konferencji prasowej.

„Czeka nas na pewno ciekawy mecz, a my zagramy tak, by nie mieć do siebie żadnych zastrzeżeń” – podkreślił.

Michniewicz podkreślił, że zna już skład i ustawienie, w jakim polski zespół rozpocznie sobotnią potyczkę.

„Choć bym bardzo chciał, to nie mogę tego powiedzieć, najpierw o wszystkim dowie się drużyna. Wierzę też, że ostatni trening, który przed nami, już nic nie zmieni” – zaznaczył.

„Chcielibyśmy zagrać widowiskowo, bo dużo się mówi, że gramy tylko na wynik. Wynik jest zawsze najważniejszy w sporcie, a przegrani zawsze mówią o stylu. Ktoś się tłumaczy, że grał ładnie, spowodował dwa zamieszania blisko bramki i miał trzy uderzenia w boczną siatkę, a to nikogo nie interesuje. Historię piszą ci, którzy wygrywają, a my chcemy napisać swoją historię” – powiedział Michniewicz odnosząc się do komentarzy o słabym stylu gry Polaków w meczu z Meksykiem. 

Sobotnie spotkanie Polski z Arabią Saudyjską rozpocznie się o godz. 14.

Czesław Michniewicz (175) Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (324) Lech Poznań (229) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) platforma Viaplay (156) PZPN (429) Raków Częstochowa (160) reprezentacja Polski (940) Robert Lewandowski (183) transfery (344) Wieczysta Kraków (260) Śląsk Wrocław (155)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.