Czytelnicy Galaktycznego komentują występy reprezentacji Polski na mundialu. „Polacy to taki zawistny naród”

Awans reprezentacji Polski do fazy pucharowej mundialu w Katarze przez większą część piłkarskiej społeczności nie został przyjęty jako sukces. Eksperci i setki tysięcy kibiców nie szczędzą słów krytyki za styl jaki prezentują podopieczni Czesława Michniewicza.

Czytelnicy Galaktycznego Futbolu, którzy obserwują mój fanpage na Facebooku poznali moje zdanie dotyczące hejtu wylewającego się na reprezentację Polski. Wpis, który zamieściłem w mediach społecznościowych, LINK TUTAJ wywołał wiele komentarzy. Zachęciłem również kibiców do przesyłania swoich przemyśleń, które z chęcią opublikuję. Przed wami kolejny odcinek z cyklu „Czytelnicy Galaktycznego komentują występy reprezentacji Polski na mundialu.

Swoją opinią podzielił się pan Tomek, który poprosił jednak, aby nie podawać nazwiska. Wypowiedź poniżej. Zapraszam:

„Polacy to taki zawistny naród, który nie potrafi cieszyć się z małych rzeczy. My musimy nachapać się ile wlezie. Tak samo jest z meczami reprezentacji Polski, wszyscy chcieliby wygrywać po 10:0, ale tak się nie da.

Cieszmy się z awansu, bo przyszedł w bólach i należy się szacunek chłopakom za to, że zostawili serducho na boisku. Piłka nożna to taki niewdzięczny sport. Jeśli grasz dobrze wynoszą cię na piedestał, a wystarczy jeden błąd i już jesteś na samym dnie. Dlatego nie rozumiem postępowania naszych, że tak powiem, ekspertów futbolu, którzy sami biegali po boiskach z mniejszymi lub większymi sukcesami. Zamiast wspierać obecnych reprezentantów i próbować ich zrozumieć, pierwsi wylewają im na głowę wiadro pomyj.

Może piłkarsko odbiegamy trochę od reprezentacji Francji, ale liczę, że mimo wszystko powalczymy.”

*****

Zapraszam czytelników do wyrażania swoich opinii. Kontakt przez messenger Galaktycznego Futbolu, profil na Twitterze oraz mailowy galaktycznyfutbol@gmail.com.

Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (324) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) transfery (344)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.