„Każdy zawodnik w każdym polskim klubie będzie chciał przyjść do Legii Warszawa, nawet za mniejsze pieniądze”

– Każdy zawodnik w każdym polskim klubie w każdej sytuacji będzie chciał przyjść do Legii Warszawa, nawet za mniejsze pieniądze – stwierdził Carlitos w „Przeglądzie Sportowym”. 

Po trzyletniej nieobecności Carlitos wrócił na polskie boiska latem 2022 roku jako piłkarz Legii Warszawa.

Na polskich boiskach pokazał się najpierw jako piłkarz Wisły Kraków w sezonie 2017/2018, żeby rok później trafić do stołecznego klubu na jeden sezon. Następnie grał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i greckim Panathinaikosie, aż wrócił do Legii pół roku temu.

Teraz Hiszpan udzielił wywiadu „Przeglądowi Sportowemu”, w którym porównał Legię, którą opuszczał w 2019 roku z tą, do której przyszedł latem 2022 roku.

– Wtedy w klubie były dość surowe i jednoznaczne zasady. Coś było albo białe, albo czarne, bez niczego pośrodku. Mam wrażenie, że teraz klub od wewnątrz funkcjonuje lepiej, bo każdy ma bardziej otwarty umysł. Ludzie są elastyczni – jeśli coś nie działa, próbujemy pewne rzeczy zrobić inaczej – mówił.

Zdaniem Carlitosa Legia Warszawa, nawet jeśli nie wygra żadnego trofeum, pozostanie najlepszym i największym klubem w Polsce.

– Każdy zawodnik w każdym polskim klubie w każdej sytuacji będzie chciał przyjść do Legii, nawet za mniejsze pieniądze. Tak samo jest z trenerami, dyrektorami sportowymi, ludźmi z mediów klubowych i dziennikarzami. Bo Legia to lew. I to się nigdy nie zmieni. Wszyscy o tym wiedzą, myślą tak, ale nikt nie powie tego publicznie. Ja mówię to wprost i wiem, że mam rację – zakończył napastnik.

Źródło: Przegląd Sportowy

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Wisła Kraków Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.