Kolejne „rewelacje” Romana. Roberto Martinez chciał objąć reprezentację Polski

Roberto Martinez został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Portugalii. Jak się jednak okazuje, Cezary Kulesza prowadził zaawansowane rozmowy z Hiszpanem. O ich kulisach opowiedział Roman Kołtoń na kanale „Prawda Futbolu”.

Po rozstaniu z reprezentacją Roberto Martinez automatycznie stał się kandydatem do zastąpienia Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski. W tej chwili PZPN dysponuje na tyle wysokim budżetem, by zadowolić finansowo najlepszych trenerów na świecie. Hiszpan ostatecznie objął kadrę Portugalii.

Jak ujawnił Roman Kołtoń, powołując się na swoją rozmowę z Cezarym Kuleszą, polska federacja faktycznie prowadziła rozmowy z Martinezem. Co więcej, szkoleniowiec ten był zainteresowany pracą w Polsce. Miał jednak swoje warunki.

– Tak, kontaktowali się, rozmawiali, próbowali. Był gotowy przejąć dwie posady – selekcjonera i dyrektora technicznego – mówił Kołtoń.

– Martinez chciał tu przyjść, ale w podwójnej roli. Zwrócił uwagę na jedną rzecz – brak ośrodka treningowego, gdzie w jednym miejscu mógłby nadzorować. To być może jest jedno z niewielu infrastrukturalnych zaniedbań polskiej piłki – dodał dziennikarz.

– Nie chodziło nawet o kwestie finansowe, a koordynację pracy w tych aspektach. Kwestię bazy, którą akcentował – podkreślił Kołtoń, cytując Kuleszę.

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.