Konferencja prasowa przed meczem z Meksykiem. Czesław Michniewicz dał wskazówkę ws. ustawienia

Czesław Michniewicz podczas poniedziałkowej konferencji prasowej przyznał, że wie już, w jakim składzie reprezentacja Polski zagra w meczu z Meksykiem.

Selekcjoner przyznał, że zna już skład na wtorkowe starcie z Meksykanami. Dał też wyraźną wskazówkę, co do ustawienia, w którym jego zespół rozpocznie pierwszy mecz na mundialu. Ze słów Czesława Michniewicza można odnieść wrażenie, że reprezentacja Polski zagra czterema obrońcami.

– Jesteśmy przekonani co do ustawienia, składu osobowego. Dziś wieczorem zawodnicy się o tym dowiedzą. Chcę, żeby mieli czystą głowę, wiedzieli kto zagra, kto może wejść. Ustawienie, które jutro zaproponujemy, będzie wynikało z obecnej sytuacji. Musieliśmy zareagować na zmiany – przyznał Michniewicz.

– Uważam, że stać nas na wyjście z grupy. Oczywiście pod pewnymi warunkami, które musimy spełnić. Mamy wielu doświadczonych zawodników, którzy grali na wielkich turniejach, i młodych, którzy się tego uczą. Myślę, że ta mieszanka jest odpowiednia do tego, by dać nam satysfakcję. Chcemy zagrać na maksymalnym poziomie naszych umiejętności. A gdzie nas to zaprowadzi? Tego nie wiem – dodał selekcjoner.

Sen z powiek Michniewicza spędzała dyspozycja zawodników, którzy ostatnio grali mniej. 52-latek przyznał jednak, że jest z niej zadowolony.

– Są bardzo dobrzy pod względem fizycznym. To ważne na takim turnieju. Pod tym względem nie mam zastrzeżeń. Każdy jest optymalnie przygotowany. Wszyscy są do naszej dyspozycji, w tym Michał Skóraś – podsumował Czesław Michniewicz.

Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1076) reprezentacja Polski (940)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.