Luis Enrique po rozbiciu Kostaryki. “Naszym jedynym celem jest dominacja”

Reprezentacja Hiszpanii w imponującym stylu zaczęła mistrzostwa świata w Katarze. La Furia Roja pokonała Kostarykę aż 7:0. Po zakończeniu meczu satysfakcji nie ukrywał selekcjoner Luis Enrique.

– Właściwie mówiłem to cały czas przez ostatnie 10 dni. Kiedy sprawy układają się w ten sposób, piłka nożna staje się wspaniałym sportem – mówił Luis Enrique w rozmowie z TVE.

– Przeciwnik był trudny i sprawiał nam problemy, ale zagraliśmy wyjątkowo dobrze zarówno z piłką, jak i bez niej – kontynuował Hiszpan.

– Naszym jedynym zadaniem jest dominacja, a do tego potrzebujemy piłki. Wtedy przeciwnik zaczyna się nudzić, nie może znaleźć wolnego miejsca. Naciskaliśmy bardzo dobrze – przekonywał Luis Enrique.

Już w niedzielę szlagier w grupie E, w którym Hiszpania zmierzy się z Niemcami. Jakiego składu można się spodziewać w tym starciu?

– Nie wiem, kto wystąpi przeciwko Niemcom. Jeśli chcemy osiągnąć nasz cel, jakim jest rozegranie wszystkich siedmiu meczów w turnieju, musimy zrobić to jako zespół. Wyjściowy skład nie powinien mieć znaczenia. Nigdy nie wybrałem tych samych jedenastu zawodników i tym razem raczej też nie powtórzę swoich wyborów – powiedział hiszpański trener.

Czesław Michniewicz (175) Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (324) Lech Poznań (229) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) Raków Częstochowa (160) reprezentacja Polski (940) Robert Lewandowski (183) transfery (344) Wieczysta Kraków (260)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.