Miedź Legnica pozyskała młodzieżowego reprezentanta Polski z…. Empoli

Młodzieżowy reprezentant Polski Iwo Kaczmarski na zasadzie 1,5-rocznego wypożyczenia z opcją wykupu przechodzi do Miedzi Legnica z włoskiego Empoli FC! Środkowy pomocnik dołączył już do zgrupowania legniczan w tureckiej miejscowości Belek.

19-letni Kaczmarski jest wychowankiem Korony Kielce, z której przeszedł do Rakowa Częstochowa. Stamtąd doskonale zna się z Andrzejem Niewulisem i Jakubem Mądrzykiem. Następnie talent młodzieżowca dostrzegło włoskie Emopli FC, w którym trenował z pierwszą drużyną i występował w Primaverze. Środkowy pomocnik jest etatowym reprezentantem Polski w kategoriach juniorskich. Zaliczył w nich 25 meczów, zdobywając gola.
 
Co ciekawe, kibice Miedzi mieli już okazję oglądać Kaczmarskiego w Legnicy nie tylko w barwach Korony Kielce, ale właśnie reprezentacji Polski do lat 20 i to jeszcze w obecnym sezonie. We wrześniowym spotkaniu biało-czerwonych z Niemcami na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy Kaczmarski wystąpił z nr 20 na koszulce w podstawowym składzie Polski i zmieniony został w 62 minucie przez Filipa Borowskiego.

W legnickiej drużynie Kaczmarski grać będzie z numerem 22 na koszulce. Do zespołu znad Kaczawy trafia na zasadzie 1,5-rocznego wypożyczenia. Miedź zagwarantowała sobie prawo wykupu młodzieżowca.

Fot. Paula Lewandowska/miedzlegnica.eu

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.