Niezwykły rocznik Miedzi Legnica już w sprzedaży!

Do sprzedaży w Strefie Miedzi i na www.sklep.miedzlegnica.eu trafiła nowa publikacja wydana przez klub z Legnicy! Książka „Miedź Legnica 2021/22”, autorstwa Mariusza Bacha, Marcina Makucha i Pawła Sasieli opisuje jeden z najlepszych sezonów w historii zielono-niebiesko-czerwonych. 

Pozycja będąca niejako kontynuacją wydanej w zeszłym roku monografii „Miedź Legnica. Pół wieku piłkarskiego klubu”, na osiemdziesięciu stronach szczegółowo opisuje sezon 2021/2022 w wykonaniu wszystkich zespołów klubu z Legnicy. Książka zawiera nie tylko wyniki, składy, tabele ligowe, ale i obszerne statystyki zawodników oraz liczne fotografie prezentujące wszystkich trenerów i drużyny występujące w zeszłym sezonie w barwach Miedzi. 

Minione rozgrywki okazały się wyjątkowymi w historii legnickiego futbolu. Miedź wywalczyła awans do piłkarskiej elity w nie tylko wśród seniorów – zdobywając rekordowe 77 punktów w Fortuna 1 Lidze, ale także w najstarszej kategorii juniorskiej. Legniczanie z powodzeniem radzili sobie również w III grupie III ligi, długo znajdując się w gronie zespołów walczących o awans do eWinner 2 Ligi.

Prężnie działała Akademia Piłkarska Miedzi Legnica oraz rozwijał się projekt Miedź Kids. Klub okazał swoją solidarność z Ukrainą, przyjmując pod swoje skrzydła ekipę U15 Ruchu Lwów.

Książkę „Miedź Legnica 2021/22”, wydaną w limitowanej edycji, zakupicie w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1 oraz poprzez serwis sklep.miedzlegnica.eu w cenie 49,99 zł.

Fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Czesław Michniewicz (174) Fortuna 1 Liga (476) Jagiellonia Białystok (312) Lech Poznań (227) Legia Warszawa (555) PKO BP Ekstraklasa (1045) platforma Viaplay (156) PZPN (426) Raków Częstochowa (159) reprezentacja Polski (931) Robert Lewandowski (183) transfery (335) Wieczysta Kraków (256)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.