Reprezentant Polski doznał kontuzji. Co z wyjazdem na mistrzostwa świata?

Pomocnik Lecha Poznań Michał Skóraś nie dokończył meczu z Jagiellonią Białystok (1:2) z powodu kontuzji. Co z występem skrzydłowego reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze?

Mecz w Białymstoku był ostatnim występem Skórasia przed przyjazdem na zgrupowanie kadry narodowej. Piłkarz doznał urazu i opuścił boisko już w 57. minucie. 

Na pomeczowej konferencji głos na temat kontuzji 22-latka zabrał szkoleniowiec „Kolejorza” John van den Brom.

– Jedyne mało pozytywne informacje to urazy Antonio Milicia oraz Michała Skórasia. Nie wiemy, jak to poważne kontuzje, ale wierzymy, że Michał pojedzie na mundial – powiedział.

Informację na temat aktualnej sytuacji Michała Skórasia zamieścił na Twitterze, Łukasz Wiśniowski, prowadzący program „Foot Truck”.

– Michał Skóraś poczuł spięcie w mięśniu uda, od razu po meczu udał się do fizjoterapeutów. Na zgrupowanie kadry powinien być gotowy – napisał dziennikarz.

W 26-osobowej kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze znalazło się trzech piłkarzy grających w PKO BP Ekstraklasie. Oprócz Skórasia, są nimi Artur Jędrzejczyk z Legii Warszawa i Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin.

Czesław Michniewicz (175) Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (324) Lech Poznań (229) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) Raków Częstochowa (160) reprezentacja Polski (940) Robert Lewandowski (183) transfery (344) Wieczysta Kraków (260)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.