Stanisław Czerczesow chce wyrwać Legii Warszawa jednego z piłkarzy pobitych po meczu w Płocku

Stanisław Czerczesow który objął niedawno zespół węgierskiego Ferencvarosu, chce sprowadzić Mahira Emrelego. Według azerskich mediów, napastnik już przy najbliższej okazji może się pożegnać z Legią Warszawa.

Stanisław Czerczesow, który przez ostatnie kilka miesięcy był wymieniany jako kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski czy szkoleniowca Legii Warszawa, kilka dni temu objął zespół węgierskiego Ferencvarosu. Rosyjski trener, znany z twardej ręki, rozpoczyna swoje rządy. Chce dokonać roszad personalnych w zespole, a jednym z piłkarzy, których chce sprowadzić do stolicy Węgier jest azerski napastnik Legii Warszawa, Mahir Emreli.

Według azerisport.com., 24-latek nosi się z zamiarem odejścia ze stołecznego klubu. Emreli był jednym z piłkarzy, którzy najmocniej ucierpieli podczas utarczki kibolami po meczu z Wisłą Płock. Obecnie zawodnik przebywa w Azerbejdżanie i pomimo tego, że na Łazienkowskiej mają nadzieję, że jednak pojedzie z drużyną na zgrupowanie do Dubaju, to coraz więcej wskazuje na to, że Emreli zimą opuści Legię. 

Zainteresowanie 24-latkiem, oprócz Ferencvarosu, wykazuje jeszcze jeden węgierski klub – Fehrevar FC. 

Mahir Emreli dołączył do Legii latem tego roku. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Azerski napastnik do tej pory rozegrał w barwach warszawskiego klubu 33 spotkania, w których zdobył 11 bramek i zaliczył dwie asysty.

Źródło: azerisport.com.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.