Wściekły Artur Boruc rzucił piłką w Wieteskę (WIDEO)

Legia Warszawa przegrała w niedzielnym meczu PKO BP Ekstraklasy z Radomiakiem Radom. Beniaminek triumfował w stolicy 3:0, a sieć obiegł filmik, na którym widzimy jak wściekły Artur Boruc rzuca z całej siły piłką w kolegę z drużyny.

Radomiak prowadził już do przerwy po samobójczym trafieniu Mateusza Wieteski w doliczonym czasie gry. Pod bramką Artura Boruca miało miejsce spore zamieszanie, bramkarz Legii fantastycznie interweniował po strzale Karola Angielskiego z bliskiej odległości. Cóż z tego, gdy „napatoczył się” Mateusz Wieteska i niefortunną interwencją wyręczył zawodnika gości. Artur Boruc zareagował z wściekłością i rzucił futbolówką w defensora Legii.

Legia Warszawa spędzi zimową przerwą w rozgrywkach w strefie spadkowej PKO BP Ekstraklasy, na miejscu siedemnastym.