Zaskakujące słowa Czesława Michniewicza o występie Grzegorza Krychowiaka na mundialu

Czesław Michniewicz w czwartek udzielił wywiadu Jackowi Kurowskiemu z TVP Sport. Selekcjoner powiedział w pewnym momencie, że najlepszym polskim piłkarzem w dwóch pierwszych spotkaniach mundialu był Grzegorz Krychowiak. 

Rozmowa Kurowskiego z Michniewicza koncentrowała się przede wszystkim na temacie afery premiowej i sytuacją wokół przyszłości selekcjonera.

Dziennikarz pytał też o krytykę, która spadła na trenera po doborze składu i taktyki na mecze w fazie grupowej.

– Mecz z Meksykiem to był klucz. Przegrywasz – nie ma cię na mistrzostwach świata. W meczu z Meksykiem zagraliśmy bardzo dobrze w obronie. Po tym spotkaniu przyszedł do mnie jeden z zawodników, był nim Wojtek Szczęsny i powiedział: „wszystko było tak jak trener powiedział” – mówił Michniewicz.

Selekcjoner zabrał głos również na temat Grzegorza Krychowiaka, którego odejścia z kadry narodowej domagają się eksperci i kibice.

– Z kolei Grzesiek Krychowiak po rywalizacji z Meksykanami stwierdził: „pilnujmy się tego planu, grajmy uważnie w defensywie”. Co do Grześka, moim zdaniem był naszym najlepszym graczem w dwóch pierwszych meczach. Wiemy, że się go nie docenia, ale ja tak to widzę. To są moje spostrzeżenia, wy możecie mieć inne – zdradził Michniewicz.

W odpowiedzi Kurowski stwierdził: – Nie chcę, żeby polski piłkarz mówił, że będziemy grać brzydko w piłkę. Tak Grzegorz powiedział po spotkaniu z Chile – wspomniał dziennikarz, ale natychmiast przerwał mu Michniewicz. – Nie czepiajmy się Grześka. Zagrał bardzo dobry turniej – podkreślił selekcjoner reprezentacji Polski.

Źródło: TVP Sport

Fortuna 1 Liga (478) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1076) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) transfery (344)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.