Jacek Góralski o byłym selekcjonerze: Nie mam do niego żadnego szacunku

Jacek Góralski z powodu kontuzji nie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na finały MŚ 2022 w Katarze. Defensywny pomocnik w wywiadzie dla portalu Meczyki.pl przyznał, że informacja o urazie wykluczającym z mundialu spowodowała, że się popłakał.

– Kiedy dostałem informację od doktora, że nie zagram na mundialu, popłakałem się. Napisałem do Czesława Michniewicza, że odpadam z tych mistrzostw. Trener do mnie dzwonił, ale nie miałem siły z nim rozmawiać. Potem wysłałem mu SMS-a, że trzymam za niego kciuki i chciałbym, żeby został na dłużej w reprezentacji – powiedział Góralski. Nie ukrywał, że bardzo przeżył fakt, że nie pojedzie na mundial w Katarze. 

Góralski, który latem przeszedł do VfL Bochum, zagrał w obecnym klubie zaledwie 3 razy w sumie przez 141 minut. Teraz z całych sił walczy o powrót do zdrowia.

Góralski w rozmowie z Meczyki.pl został też zapytany o Paulo Sousę, poprzedniego selekcjonera. „Góral” u Portugalczyka nie zagrał żadnego meczu (leczył wtedy poważną kontuzję), nie zostawił suchej nitki na trenerze.

– Nie chce mi się nawet o nim rozmawiać. On się nie zachował jak człowiek. Odszedł z tej reprezentacji i z nikim się nie pożegnał. Nie mam do niego żadnego szacunku – wypalił Góralski.

Czesław Michniewicz (175) Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (324) Lech Poznań (229) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1074) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) Robert Lewandowski (183) transfery (344) Wieczysta Kraków (260)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.