Jak on mógł coś takiego podpisać? Absurdalny zapis w kontrakcie Michniewicza

Czesław Michniewicz od 1 stycznia 2023 roku przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Okazuje się, że w kontrakcie Michniewicza widnieje kuriozalny zapis, który zakazuje trenerowi wypowiadania się o pracy w PZPN przez 10 lat.

Szczegóły kontraktu Czesława Michniewicza zdradził Robert Błoński. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” na Twitterze poinformował, że w umowie byłego już selekcjonera reprezentacji Polski widnieje zapis, na mocy którego Michniewicz będzie musiał milczeć w sprawie pracy w PZPN przez kolejne 10 lat.

 – Podobno nie było zapisu opcji przedłużenia kontraktu na warunkach PZPN siedem dni po ostatnim meczu. Ciekawe, czy podobnie nie było zapisu o, UWAGA, 10-letnim zakazie wypowiadania się Czesława Michniewicza o pracy w PZPN po skończeniu umowy? Aż nie chce się wierzyć, że trener coś takiego podpisał – napisał dziennikarz.

Wciąż nie wiemy kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.  Decyzja zapadnie prawdopodobnie dopiero na początku przyszłego roku.

– W ostatnich dniach codziennie dostajemy po kilka zgłoszeń z całego świata. Także od trenerów poważnych, doświadczonych i z sukcesami – mówił kilka dni temu prezes PZPN na łamach Interii.

Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa PZPN reprezentacja Polski transfery

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.