Marek Koźmiński o sytuacji Zielińskiego w Napoli. „Piotrek będzie cierpiał”

Marek Koźmiński w rozmowie z „Przeglądem Sportowym Onet” ocenił aktualną sytuację Piotra Zielińskiego w SSC Napoli.

Piotr Zieliński po sezonie 2023/2024 opuści SSC Napoli. W piątek aktualni mistrzowie Włoch poinformowali, że reprezentant Polski został skreślony z listy zawodników zgłoszonych do gry w Lidze Mistrzów. W 1/8 tych rozgrywek zespół z Neapolu zmierzy się z FC Barceloną.

– Muszę z przykrością stwierdzić, że biznes lubi ciszę i robi się go szybko. To była cała telenowela brazylijska, bardzo głośna i długotrwała – tak Marek Koźmiński podsumował w rozmowie z „Przeglądem Sportowym Onet” Marek Koźmiński sagę z Piotrem Zielińskim w roli głównej.

 – Jego przygoda kończy się w smutny sposób. Można było to inaczej rozegrać i po prostu się dogadać – dodał były reprezentant Polski.

– Takie rzeczy powinno się finalizować wcześniej, bo w przeciwnym razie dochodzi właśnie do takich sytuacji. Dlatego reakcja De Laurentiisa jest tak nerwowa, bo poczuł się nabity w butelkę w pewnym momencie – podkreślił.

– Na pewno Piotrek będzie cierpiał i to samo czeka naszą kadrę. Już w chwili obecnej Piotr praktycznie w ogóle nie gra, a jeśli już pojawia się na boisku, to tylko w sytuacji, gdy po prostu musi. Też pojawiały się już zdjęcia, na których było widać, że trenuje obok zespołu i biega wokół boiska. To wszystko jest przykre, bo mówimy o kluczowym zawodniku reprezentacji – zakończył Marek Koźmiński.

Polacy w półfinale barażów zmierzą się na PGE Narodowym w Warszawie z Estonią. W przypadku zwycięstwa Biało-Czerwoni zagrają ze zwycięzcą pary Walia – Finlandia. Spotkania te zaplanowano na 21 i 26 marca 2024.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.