Michał Probierz ogłosił 23-osobową kadrę na mecz z Walią. Selekcjonerowi nie po drodze z piłkarzami z Premier League?

Michał Probierz podał 23-osobową kadrę na mecz z Walią. Selekcjoner zrezygnował z trzech zawodników. Szczególnie jedno nazwisko wywołało wiele kontrowersji.  

Na trybuny zostali odesłani Jakub Moder, Paweł Bochniewicz i Paweł Wszołek. Ogromnym zaskoczeniem jest zrezygnowanie z usług gracza Brighton, który wrócił do reprezentacji po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją.

Dziwi też pominięcie Pawła Wszołka, który został dowołany w ostatniej chwili po przesunięciu Dominika Marczuka do reprezentacji młodzieżowej. Cóż, piłkarz Legii zaliczył wycieczkę do Cardiff.

Michał Probierz znów zagrał wszystkim na nosie. Złośliwi twierdzą, że selekcjonerowi nie po drodze z piłkarzami Premier League (Cash i Moder), gdyż ze zdumieniem patrzą oni na archaiczne metody treningowe byłego trenera Jagi czy Cracovii.

Szansę na występ z Walią mają za to Bartosz Bereszyński, Sebastian Walukiewicz i Damian Szymański, którzy nie zmieścili się w kadrze na pierwszy mecz barażowy z Estonią.

Kadra reprezentacji Polski na mecz z Walią:

Bramkarze: Bułka, Skorupski, Szczęsny.

Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Dawidowicz, Kiwior, Puchacz, Salamon, Walukiewicz.

Pomocnicy: Frankowski, Grosicki, Piotrowski, Romanczuk, Slisz, D. Szymański, S. Szymański, Zalewski, Zieliński.

Napastnicy: Buksa, Lewandowski, Piątek, Świderski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.