Podjęto decyzję co do przyszłości Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski!

Reprezentacja Polski za kadencji Czesława Michniewicza osiągnęła już trzy ważne cele – awansowała po barażu ze Szwecją do finałów MŚ 2022 w Katarze, potem utrzymała się w Dywizji A Ligi Narodów. Natomiast już na mundialu wyszła z grupy. Obecny selekcjoner wykonał te postawione przed nim zadania i w efekcie pozostanie na stanowisku jeszcze przez dłuższy czas.

Michniewicz podpisał umowę z PZPN do końca przygody reprezentacji Polski w finałach MŚ 2022. Teraz Weszlo.com informuje o podjęciu decyzji ws. przyszłości selekcjonera. Będzie on nadal pracował z kadrą narodową. Ma ją poprowadzić w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024. Kwalifikacje do Euro ruszą w marcu 2023 roku i zakończą się w listopadzie. Polska trafiła do grupy z Albanią, Czechami, Wyspami Owczymi i Mołdawią.

Michniewicz zostanie na stanowisku selekcjonera dzięki specjalnej klauzuli w kontrakcie. Została ona zawarta w umowie na początku misji szkoleniowca.

– Takie zapisy to standard. Wszyscy ostatni selekcjonerzy mieli takie klauzule – przekazał pracownik PZPN, który rozmawiał z Maciejem Wąsowskim.

Do tej pory Czesław Michniewicz poprowadził kadrę narodową w 12 spotkaniach. Na jego koncie jest 5 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki.

Już w niedzielę, 4 grudnia, reprezentacja Polski zagra w 1/8 finału mistrzostw świata. Przeciwnikiem podopiecznych Michniewicza będzie reprezentacja Francji.

Fortuna 1 Liga (478) Jagiellonia Białystok (325) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1076) PZPN (429) reprezentacja Polski (940) transfery (344)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.