PZPN przerwał milczenie. Trzech poważnych kandydatów na selekcjonera reprezentacji

Wiceprezes PZPN zabrał głos w sprawie stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Mieczysław Golba poinformował, że związek ma trzech poważnych kandydatów do objęcia drużyny narodowej.

– Awantura o premię od premiera przesłoniła to, co działo się na boisku. Nie jest tajemnicą, że brakło komunikacji, chemii między trenerem a rzecznikiem PZPN-u. Dziennikarze też wzięli trenera na celownik. Zrobił się hałas, afera i stąd zmiana – powiedział Mieczysław Golba.

Wiceprezes PZPN zdradził również, że obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi następcami Michniewicza.

– Mieliśmy trenera Polaka, więc wygląda to trochę tak, jakby przyszedł czas na kogoś z zewnątrz. Ale to tylko przypuszczenie, nic pewnego. Pojawiają się różne nazwiska, zgłaszają się różni ludzie. Niedawno rozważano trzech polskich i trzech zagranicznych szkoleniowców. W tej chwili mocne są dwie kandydatury spoza kraju i jedna z Polski – przyznał działacz w rozmowie z „Nowinami”.

– Myślę, że nazwisko nowego selekcjonera poznamy do połowy stycznia. No, może w drugiej połowie miesiąca – podsumował wiceprezes PZPN.

Nieoficjalnie wiadomo, że PZPN wybierze kogoś z dwójki Jan Urban – Vladimir Petković.

Źródło: Nowiny

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.