Michał Żewłakow kandydatem na dyrektora sportowego reprezentacji Polski

Michał Żewłakow jest wymieniany jako jeden z kandydatów do objęcia posady dyrektora sportowego reprezentacji Polski – poinformował Mateusz Borek w programie „Moc Futbolu”.

PZPN prowadzi poszukiwania szkoleniowca, który zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Jak się okazuje, Cezary Kulesza, prezes naszej federacji piłkarskiej, bardzo poważnie rozważa również zatrudnienie dyrektora sportowego. 

Mateusz Borek poinformował w programie „Moc Futbolu”, że pod tym kątem rozważany jest Michał Żewłakow. Kandydatura byłego kapitana reprezentacji Polski przez wiele osób jest postrzegana jako bardzo kontrowersyjna, gdyż jakiś czas temu został on przyłapany na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu.

– Ostatnio głośno zastanawiałem się, kto będzie weryfikował merytorycznie potencjalnego nowego selekcjonera, gdyby ten pochodził jednak zza granicy. Czy to będzie dyrektor sportowy federacji Marcin Dorna? A może Cezary Kulesza zaprosi na rozmowy byłych reprezentantów Polski? Wydaje mi się, że mocno dojrzewa temat zatrudnienia dyrektora sportowego kadry – twierdzi Borek.

– Chodzi o osobę, która nie tylko ma doświadczenie w poważnej piłce, ale też najlepiej włada kilkoma językami. Słyszę w związku z tym, że bardzo mocno pożądany jest Michał Żewłakow – dodaje współwłaściciel „Kanału Sportowego”.

– To moim zdaniem ciekawy kandydat. Nie wiem tylko, czy Polacy są w stanie wybaczyć mu to, co wydarzyło się kilka miesięcy temu. Ciąży na nim wciąż ten rajd po Warszawie i lekkie obicie auta. On jednak naprawdę sporo w futbolu widział i pracował też w dużym klubie po zakończeniu kariery – podkreślił Borek.

Michał Żewłakow jest 102-krotnym reprezentantem Polski. Po zakończeniu kariery piłkarskiej pracował jako dyrektor sportowy Legii Warszawa, Zagłębia Lubin oraz Motoru Lublin.

Źródło: Moc Futbolu

Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa Michał Probierz niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Wisła Kraków Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.