Szykuje się powrót po latach do Lechii Gdańsk. Rozmowy transferowe o krok od finalizacji

Jak informuje „polski Fabrizio Romano”, czyli Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki, Lechia Gdańsk jest blisko pozyskania Kevina Friesenbichlera. Rozmowy w sprawie transferu Austriaka są bliskie sfinalizowania.

Friesenbichler jest dobrze znany kibicom Lechii. Austriak grał w gdańskim klubie w sezonie 2014/15. W Ekstraklasie wystąpił wówczas w siedemnastu spotkaniach, w których strzelił pięć goli.

Po odejściu z Lechii Friesenbichler grał m.in. w drugim zespole Benfiki, a następnie był graczem także Austrii Wiedeń, Wolfsberger AC, Sturmu Graz i VfL Osnabruck. Latem 2021 roku przeniósł się do RFS Ryga.

W minionym sezonie ligi łotewskiej Austriak rozegrał 32 mecze, w których strzelił osiem goli i zaliczył jedenaście asyst.

– Austriak przeniesie się do Lechii na zasadzie transferu definitywnego. Rozmowy są blisko zakończenia. Kluby przygotowują już dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji. Piłkarz zwiąże się z Lechią 2,5-letnim kontraktem. Jego przenosiny do Gdańska potwierdzają łotewskie źródła – pisze Włodarczyk

Źródło: Tomasz Włodarczyk/Meczyki

Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Wisła Kraków Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.