Propaganda beznadziei w polskiej reprezentacji. Jakby Michniewicz przyjechał z kadrą na mundial za karę 

– Trwa propaganda przygnębienia w polskiej kadrze piłkarskiej. Na szczęście depresyjność to nie nasza cecha narodowa, o czym możemy się przekonać słuchając wielkich fachowców w swojej dziedzinie. Tych, od których Michniewicz powinien brać korepetycje – pisze na łamach portalu Wirtualna Polska Sportowe Fakty Dawid Góra.

Dziennikarz podkreślił różnice w przekazie, jaki płynie ze strony trenera Thomasa Thurnbichlera przed sezonem 2022/2023 w skokach narciarskich i od Czesława Michniewicza, selekcjonera polskich piłkarzy.

„Jesteśmy dobrze przygotowani i podchodzimy do sezonu z pełnym optymizmem. Moment, w którym zobaczyłem, że wierzą w trening i w zespół, przyszedł błyskawicznie. To też było zaskakujące. Oni byli głodni zmiany, nowości, pracy (…) Po poprzednim sezonie wiele się zmieniło, jesteśmy w innej sytuacji. Teraz jesteśmy underdogami dla najlepszych reprezentacji, ale nie mamy nic do stracenia i chcemy je dopaść i pokonać. Chcemy spróbować to zrobić i zbudowaliśmy cały system razem ze wspaniałymi trenerami innych grup, aby to zrobić” – mówił Thomas Thurnbichler o swoich podopiecznych.

Dawid Góra podkreślił, że w zestawieniu ze słowami trenera skoczków narciarskich, wypowiedzi Czesława Michniewicza były mocno asekuranckie, a nawet epatowały beznadzieją.

– Moje subiektywne odczucie to głęboka beznadzieja, brak wiary w możliwości własnych zawodników, atmosfera poniżej dna. Jakby Michniewicz przyjechał z kadrą na mundial za karę – pisze Dawid Góra na łamach portalu Wirtualna Polska Sportowe Fakty.

Dziennikarz podkreślił, że Czesław Michniewicz powinien uczyć się od Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego czy Wojciecha Szczęsnego.

– Jakby przymrużyć nieco jedno oko – mógłby się uczyć od każdego z podopiecznych, bo każdy z nich, z olbrzymiej liczby trenujących w Polsce piłkarzy, własnymi siłami wdrapał się na piedestał rodzimego futbolu i gra w reprezentacji kraju – czytamy.

Źródło: WP Sportowe Fakty

4 Liga A-klasa Arka Gdynia Bundesliga Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga III liga grupa 4 Jagiellonia Białystok klasa okręgowa Lech Poznań Legia Warszawa Michał Probierz niższe ligi Paulo Sousa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay Premier League PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Wisła Kraków Wisła Płock Zagłębie Lubin Zbigniew Boniek Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.