Burza na zarządzie PZPN. Konflikt na linii Michniewicz – Kwiatkowski. Rzecznik prasowy ujawnił co działo się w Katarze

Burza na posiedzeniu zarządu PZPN. Czesław Michniewicz krytykował pracę team managera reprezentacji Polski. Jakub Kwiatkowski reagując na zarzuty selekcjonera ujawnił, co działo się w obozie kadry po meczu z Argentyną.

Kulisy obrad ujawnił Roman Kołtoń w serwisie „Interia.pl”. Według niego Michniewicz zaatakował Jakuba Kwiatkowskiego – rzecznika prasowego PZPN i team managera reprezentacji Polski. Selekcjoner miał narzekać, że „nie miał właściwego wsparcia”, „brakowało nawet właściwej organizacji” i „był sukces, ale popełniony został błąd w komunikacji”.

Kwiatkowski początkowo nie brał udziału w posiedzeniu zarządu. Pojawił się na nim, gdy salę opuścił Michniewicz, który udał się w powrót do rodzinnej Gdyni.

Kołtoń twierdzi, że Kwiatkowski „wręcz kipiał na mównicy”. Twierdził, że selekcjoner najchętniej brałby udział w każdej konferencji prasowej, mając tzw. „parcie na szkło”. Rzecznik prasowy PZPN podkreślał, że Michniewicz sam prowadził swoją komunikację. Kwiatkowski niejako w odwecie na zarzuty stawiane mu przez szkoleniowca, ujawnił co działo się w obozie kadry po wyjściu z grupy.

– O wpół do trzeciej nad ranem w Katarze po meczu Argentyna – Polska doszło do wezwania przez Czesława Michniewicza liderów drużyny. Miałem wrażenie, że kapitan zespołu Robert Lewandowski był zażenowany tą sytuacją. To właśnie w tym momencie asystent Michniewicza, Kamil Potrykus został zobowiązany do zbierania numerów kont piłkarzy, aby przelew premii nastąpił jak najszybciej – miał mówić Kwiatkowski.

Według informacji przekazanych przez Romana Kołtonia, po tych słowach członkowie zarządu wpadli w osłupienie. Powstał protokół z zebrania, PZPN ma też dysponować nagraniem obrad.

Źródło: Interia

2 Liga 4 Liga A-klasa Arka Gdynia B-klasa Bayern Monachium Bundesliga Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Euro 2020 Fernando Santos Fortuna 1 Liga III liga grupa 4 IV liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa koronawirus Lechia Gdańsk Lech Poznań Legia Warszawa Liga Europy Liga Narodów Michał Probierz Miedź Legnica Mundial niższe ligi Paulo Sousa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay Pogoń Szczecin Premier League PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Viaplay Warta Poznań Wieczysta Kraków Wisła Kraków Wisła Płock Zagłębie Lubin Zbigniew Boniek Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.