Ważne zmiany w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o ważnych zmianach w sztabie szkoleniowym kadry narodowej prowadzonej przez Michała Probierza.

W poniedziałek 8 kwietnia na oficjalnej stronie internetowej polskiego związku opublikowano ważną informację. Do sztabu trenerskiego Michała Probierza dołączy bowiem czterech szkoleniowców. 

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na czas przygotowań do turnieju finałowego UEFA EURO 2024 do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski prowadzonej przez selekcjonera Michała Probierza dołącza czterech nowych członków: Marcin Dorna, Daniel Wojtasz, Bartłomiej Zalewski i Marcin Włodarski. Trzej pierwsi odpowiadać będą za analizę taktyczną, natomiast ostatni będzie pełnił funkcję trenera-stażysty, jest w sztabie przedstawicielem trenerów reprezentacji młodzieżowych” – napisano w komunikacie. 

Reprezentacja Polski podczas nadchodzących mistrzostw Europy rywalizować będzie w grupie D z Austrią, Francją i Holandią. Pierwszy mecz podopieczni Michała Probierza rozegrają 16 czerwca. Zmierzą się wówczas z Holendrami.

Bundesliga Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga III liga grupa 4 Jagiellonia Białystok klasa okręgowa Lech Poznań Legia Warszawa Michał Probierz niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay Premier League PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Wisła Kraków Wisła Płock Zagłębie Lubin Zbigniew Boniek Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.