Erik Exposito ambasadorem klockoMANII

Kapitan Śląska Wrocław, najlepszy strzelec Ekstraklasy, Erik Exposito, zbudowany z klocków LEGO? Takie rzeczy do wylicytowania podczas klockoMANII na Tarczyński Arena Wrocław. Dochód przeznaczony zostanie na chorego na autyzm Franka Paradzieja z Wrocławia.

KlockoMANIA to największe w Polsce wydarzenie dla fanów słynnych klocków LEGO. Jego głównym celem jest edukacja poprzez zabawę, a także pokazanie dzieciom (i nie tylko), że można spędzać atrakcyjnie czas z dala od urządzeń elektronicznych i „ekranów”, dodatkowo współpracując i bawiąc się wspólnie. Wydarzenie organizowane jest w dniach 13-14 kwietnia na Tarczyński Arena Wrocław, czyli obiekcie, na którym swoje domowe mecze gra Śląsk Wrocław z Erikiem Exposito.

To właśnie hiszpański napastnik WKS-u został jednym z ambasadorów wydarzenia i doczekał się własnej figurki, zbudowanej z klocków! Co ciekawe, autorem winiety jest Łukasz Więcek, LEGO Ambasador w Polsce, światowej sławy fotograf LEGO, który wcześniej stworzył podobną figurę słynnej polskiej laureatki nagrody Nobla, Wisławy Szymborskiej! Erik Exposito został więc doceniony i znalazł się w mocno ekskluzywnym gronie.

Winietę kapitana Śląska z podpisem można będzie wylicytować, podobnie jak koszulkę wrocławskiej drużyny z podpisami zawodników, podczas aukcji charytatywnej w trakcie klockoMANI. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na pomoc dla Franka Paradzieja z Wrocławia. Chłopiec mierzy się z autyzmem, a celem zbiórki jest podanie komórek macierzystych, leczenie i rehabilitacja.

fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Cezary Kulesza (130) Czesław Michniewicz (174) Fortuna 1 Liga (460) Jagiellonia Białystok (291) Lech Poznań (225) Legia Warszawa (542) niższe ligi (140) PKO BP Ekstraklasa (998) platforma Viaplay (156) PZPN (424) Raków Częstochowa (154) ranking popularności (139) reprezentacja Polski (904) Robert Lewandowski (181) transfery (331) Wieczysta Kraków (250) Wisła Kraków (132) Śląsk Wrocław (136)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.