Przemowa Roberta Lewandowskiego w szatni po meczu z Walią: Wiem, że eliminacje były chu***e (WIDEO)

Reprezentacja Polski awansowała do finałów mistrzostw Europy w Niemczech. Po meczu z Walią w Cardiff na kanale Łączy nas Piłka opublikowano kilkuminutowy materiał wideo z szatni naszego zespołu. 

– Maaaamy to – wrzeszczał Piotr Zieliński, wpadając do szatni. – Jest ku***a – krzyczał za nim Karol Świderski. 

Nagrano też przemowę Michała Probierza.

– Panowie, to wielka przyjemność was prowadzić. A to dopiero początek. Gratuluję wam z całego serca, po pierwsze zaangażowania, po drugie tego, że jesteśmy drużyną. Wszyscy awansowali. Nie tylko ci, którzy tu są, ale ci, których nie było, mają kontuzje. Ja wam dziękuję bardzo i brawa dla was – mówił selekcjoner.

Potem głos zabrał Robert Lewandowski, który podkreślił, że wierzy w zespół i w dobrą grę na Euro 2024.

– Ja również chciałbym wam podziękować. Przede wszystkim za to, co pokazaliśmy w tych dwóch meczach, dzisiejszym i tym z Estonią. Wiem, że eliminacje były ch***we. Wszystko, co tam zrobiliśmy, było źle, ale to było w tych eliminacjach. Ten etap jest już zamknięty. Były play-offy, pokazaliśmy fajną grę, dzisiaj graliśmy dobrze w piłkę, z boiska czuło się, że to jest coś fajnego, że chce się w tej drużynie być, grać i wygrywać – mówił Lewandowski.

– To zwycięstwo to jest przygotowanie do mistrzostw Europy. Wierzę w to, że na tych mistrzostwach naprawdę pokażemy fajną piłkę, zdobędziemy punkty, wygramy mecze. Wierzę, bo widzę, co się w tej drużynie dzieje – dodał kapitan reprezentacji Polski.

Cezary Kulesza (130) Czesław Michniewicz (174) Fortuna 1 Liga (460) Jagiellonia Białystok (291) klasa okręgowa (120) Lech Poznań (225) Legia Warszawa (542) niższe ligi (140) PKO BP Ekstraklasa (998) platforma Viaplay (156) Premier League (126) PZPN (424) Raków Częstochowa (154) ranking popularności (139) reprezentacja Polski (904) Robert Lewandowski (181) transfery (331) Wieczysta Kraków (250) Wisła Kraków (132) Zbigniew Boniek (128) Śląsk Wrocław (136)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.