Lider Fortuna 1 Ligi podpisał kontrakt ze szkoleniowcem

Arka Gdynia przedłużyła obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku kontrakt trenera Wojciecha Łobodzińskiego został przedłużony. Nowa umowa została zawarta do 30 czerwca 2026 roku!

Kontrakt ze strony klubu parafował prezes Marcin Gruchała, który wierzy, że kierunek, w którym płynie Arka jest właściwy.

– Cieszę się na perspektywę dłuższej współpracy z trenerem Łobodzińskim. Obrana przez niego filozofia prowadzenia Arki przynosi wymierne efekty, stąd decyzja o przedłużeniu kontraktu jeszcze przed rozstrzygnięciem zasadniczej kwestii awansu do Ekstraklasy. Stawiam kompetencje i wspólne wartości na pierwszym miejscu, dlatego nie miałem żadnych wątpliwości dotyczących posady pierwszego szkoleniowca Arki Gdynia. Liczę, na wiedzę, doświadczenie i charyzmę Wojciecha Łobodzińskiego nie tylko w szatni pierwszej drużyny, ale również we współpracy ze strukturami szkolenia młodzieży, których ciągły rozwój jest elementarnym fundamentem klubu – powiedział po podpisaniu umowy prezes Marcin Gruchała.

 Arka to świetne miejsce do pracy, a Gdynia do życia. Dokonałem dobrego wyboru wiążąc się z klubem i jestem pewny, że teraz robię tak samo, przedłużając kontrakt – podsumował trener Wojciech Łobodziński.

Szkoleniowiec trafił do Gdyni przed rozpoczęciem aktualnego sezonu. Wcześniej prowadził Miedź Legnica i Wieczystą Kraków.

Żółto-niebiescy pod jego wodzą zostali mistrzem jesieni Fortuna 1 Ligi, a obecnie są jedyną niepokonaną w 2024 roku drużyną na zapleczu Ekstraklasy. Ponadto trener Łobodziński dwukrotnie (październik, listopad) zwyciężał w ligowym plebiscycie „Trenera miesiąca”.

Obecnie Arka Gdynia prowadzi w tabeli Fortuna 1 Ligi z dorobkiem 15 wygranych, 6 remisów i 5 porażek. Z bilansem bramkowym 43-25.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Arki Gdynia

4 Liga A-klasa Arka Gdynia B-klasa Bayern Monachium Bundesliga Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Euro 2020 eWinner 2 Liga Fernando Santos Fortuna 1 Liga III liga grupa 4 IV liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa koronawirus Lechia Gdańsk Lech Poznań Legia Warszawa Liga Europy Liga Narodów Michał Probierz Miedź Legnica Mundial niższe ligi Paulo Sousa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay Pogoń Szczecin Premier League PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Viaplay Warta Poznań Wieczysta Kraków Wisła Kraków Wisła Płock Zagłębie Lubin Zbigniew Boniek Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.