Polskie Niższe Ligi i…wszystko jasne. Gol z 52 metrów w wielkopolskiej okręgówce (WIDEO)

PKS Racot pokonał Dąb Kębłowo 1:0 w meczu 18. kolejki trzeciej grupy wielkopolskiej Klasy Okręgowej. Gol strzelony przez Michała Waliszewskiego na długo zapadnie w pamięci lokalnych kibiców.

PKS Racot 30 marca podejmował zespół Dębu Kłębowo. W tabeli oba zespoły przed tym spotkaniem dzielił zaledwie jeden punkt.

Wynik bezbramkowy w sobotnim pojedynku utrzymywał się do 85. minuty. Wówczas sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy w okolicach połowy boiska. Do piłki podszedł Michał Waliszewski i uderzył w kierunki bramki rywali. Futbolówka skozłowała przed bramkarzem gości i wpadła mu za kołnierz. Jak informuje PKS Racot za pośrednictwem mediów społecznościowych, gol padł z odległości 52 metrów.

PKS Racot po sobotnim zwycięstwie ma na koncie 28 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli trzeciej grupy wielkopolskiej okręgówki.

Foto i wideo: Facebook/PKS Racot

4 Liga A-klasa Arka Gdynia B-klasa Bayern Monachium Bundesliga Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Euro 2020 eWinner 2 Liga Fernando Santos Fortuna 1 Liga III liga grupa 4 IV liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa koronawirus Lechia Gdańsk Lech Poznań Legia Warszawa Liga Europy Liga Narodów Michał Probierz Miedź Legnica Mundial niższe ligi Paulo Sousa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay Pogoń Szczecin Premier League PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Viaplay Warta Poznań Wieczysta Kraków Wisła Kraków Wisła Płock Zagłębie Lubin Zbigniew Boniek Śląsk Wrocław